KSIĘGOWOŚĆ

dla małych i średnich firm

Skontaktuj się z nami

+48 662 010 929
ksiegowosc.szczecin@rsmpoland.pl

Księgowość dla Twojej firmy

28 lat doświadczenia na Pomorzu Zachodnim
Ogromna satysfakcja i pozytywne opinie.

Księgowość – zostaw ją nam i rozwijaj swoją firmę.

28 lat doświadczenia na Pomorzu Zachodnim.

Księgowość – zostaw ją nam i rozwijaj swoją firmę.

Więcej ...

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie księgowości. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu możemy zadania księgowe wykonać szybciej i lepiej, bez konieczności angażowania Państwa czasu w obowiązki administracyjne czy kontrolę efektywności pracy księgowych.

Więcej ...

Do codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie finansowo-księgowe przystosowane do aktualnych przepisów. Pracujemy na certyfikowanych narzędziach informatycznych, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo danych.

Więcej ...

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina, telefonicznie, jak i online. Na bieżąco odpowiadamy na Państwa pytania, będąc wsparciem na każdym etapie prowadzenia biznesu.

Więcej ...

Będąc dostawcą usług księgowych pokrywamy koszty zakup sprzętu komputerowego oraz niezbędnego oprogramowania księgowo-kadrowego. Ponosimy koszty personalne, a także koszty związane z rekrutacją, szkoleniem, oraz koszty utrzymania powierzchni na przechowywanie dokumentacji księgowej i kadrowo-płacowej.

Więcej ...

Jesteśmy obecni na rynku od 1990 roku, będąc obecnie jednym z największych podmiotów na rynku outsourcingu usług księgowych w regionie zachodniopomorskim. DOŚWIADCZENIE, poparte pozytywnymi opiniami naszych zadowolonych Klientów, to tylko jeden z licznych atutów naszej firmy.

Więcej ...

Zapewniamy zgodność z przepisami oraz sprawnie dostarczamy rzetelnych informacji. Współpracując z nami, zmniejszają Państwo ryzyko prowadzonej działalności operacyjnej, w porę dostrzegając każdy detal biznesu, który ma dla Państwa znaczenie.

Więcej ...

Przejmujemy całe ryzyko związane z ewentualnymi błędami księgowymi i podatkowymi oraz wynikające z nich konsekwencje karne skarbowe. Mamy jedną z najwyższych na rynku polis ubezpieczenia OC dla biur księgowych. Współpracując z nami, mogą Państwo bezpiecznie patrzeć w biznesową przyszłość.

Więcej ...

Nasza firma cieszy się bardzo DOBRĄ OPINIĄ zarówno wśród Klientów, jak i urzędników skarbowych. Posiadamy wyróżnienia Szczecin Business Awards oraz Outsourcing Star, jesteśmy ponadto członkiem Północnej Izby Gospodarczej oraz Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC).

Świadczymy usługi doradcze i księgowe najwyższej jakości, które dają poczucie pewności i bezpieczeństwa.

OFERTA SPECJALNA
DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

k

Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

Rozliczanie ryczałtu

i

Kompleksowa obsługa księgowa

Sporządzanie sprawozdań wewnętrznych i statystycznych

Pełna obsługa w zakresie rozliczeń z Urzędem Skarbowym

h

Doradztwo podatkowe

Ewidencja czasu pracy

Rozliczanie pracowników

n

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

POZNAJ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ

USŁUGI KSIĘGOWE

 • Prowadzenie książki przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
 • Pełna obsługa w zakresie podatków i rozliczeń z Urzędem Skarbowym w tym: sporządzanie deklaracji podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i na podstawie zapisów w KPiR.
 • Sporządzanie list płac i ustalanie zobowiązań z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne tj. emerytalne, chorobowe, wypadkowe, Fundusz Pracy oraz Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, zdrowotne oraz sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS i imiennych raportów miesięcznych dla każdego ubezpieczonego.
 • Sporządzanie sprawozdań wewnętrznych wg wzorów dostarczonych przez Zleceniodawcę w zakresie dotyczącym danych wynikających z KPiR Zleceniodawcy.
 • Sporządzanie sprawozdań statystycznych wynikających z wymogów Głównego Urzędu Statystycznego w zakresie dotyczącym danych wynikających z KPiR Zleceniodawcy.

USŁUGI PŁACOWE

 • Ewidencja dokumentów związanych z zatrudnieniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązaniem stosunku pracy.
 • Ewidencja czasu pracy w oparciu o dokumenty dostarczone przez Zleceniodawcę.
 • Rozliczanie pracowników z wykorzystywanych dni urlopów wypoczynkowych oraz innych przerw w wykonywaniu pracy, w tym urlopów okolicznościowych, wychowawczych, zwolnień lekarskich i innych, stosownie do przepisów Kodeksu Pracy.
 • Prowadzenie ewidencji oraz kontrola ważności wstępnych oraz okresowych badań lekarskich oraz szkoleń bhp.

USŁUGI DODATKOWE

 • Sporządzenie deklaracji PFRON.
 • Sporządzenie rocznego zeznania podatkowego (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37).
 • Wysyłanie korespondencji w imieniu Zleceniodawcy.
 • Sporządzenie pliku JPK VAT.
 • Korekta deklaracji PIT-5, VAT (jeśli z winy Klienta).
 • Przygotowanie druków ZUA, ZWUA.
 • Zamknięcie roku (PIT-11, IMIR).

Szukasz nowoczesnych rozwiązań w zakresie księgowości?

Zgłoś się do nas!
tel. +48 662 010 929

Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź
Kosmos Art & Business Center
al. Wojska Polskiego 8
70-471 Szczecin

Szukasz nowoczesnych rozwiązań w zakresie księgowości?

Zgłoś się do nas!
tel. +48 662 010 929

Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź
Kosmos Art & Business Center
al. Wojska Polskiego 8
70-471 Szczecin

Nasza firma cieszy się bardzo DOBRĄ OPINIĄ zarówno wśród Klientów, jak i urzędników skarbowych. Działamy na rynku usług doradczych od 1990 roku, odkąd Krystyna Poncyljusz i Piotr Radź otworzyli wspólne biuro rachunkowe, co stanowiło faktyczny początek działalności firmy.

Dziś jesteśmy jednym z największych podmiotów na rynku outsourcingu usług księgowych w regionie zachodniopomorskim. DOŚWIADCZENIE, poparte pozytywnymi opiniami naszych zadowolonych Klientów, to tylko jeden z licznych atutów naszej firmy.

W ślad za informacją o włączeniu firmy Poncyljusz i Radź w struktury RSM Poland, chcielibyśmy poinformować Państwa także o zmianie siedziby naszej firmy w Szczecinie.

Od 3 lipca 2017 roku siedziba naszej firmy znajduje się w Kosmos Art & Business Center przy al. Wojska Polskiego 8. Prestiżowa lokalizacja Kosmos Art& Business Center, w ścisłym centrum Szczecina, umożliwia łatwy dojazd samochodem oraz transportem miejskim bezpośrednio do nowoczesnego biurowca klasy A+.

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 750 biur w 116 krajach i zatrudnia ponad 41.000 specjalistów na świecie.